joomix.org

+4915222497247 (WhatsApp) +48791574616 +380509573710 (Viber)      

Oleksandr Tiutiunnyk

USŁUGI DRUGIEGO FOTOGRAFA LUB ASYSTENTA FOTOGRAFA:

Ludziom, kto mało się wda w szczegóły fachowego foto i wideofilmowania, czasem się zdaje, że fotograf czy wideograf z asystentem - to jest zanadto. Pojawia się złudna opinia, że fotograf banalnie podwyższa cenę. W rzeczywistości asystent fotografa lub drugi fotograf jest niezastąpiony. Fotografowi przecież czasem trudno poradzić sobie z realizacją swoich burzliwych idei przez możliwości dwóch rąk. Często trzeba korygować światło oraz poprawiać gdzie trzeba. Prosić gości o pomocy podczas filmowania to jest nie taktowne i nie poprawnie, i w takich sytuacjach fotografowi udziela pomocy jego asystent.

Jeśli Państwa cel jest otrzymanie rzeczywiście materiału wysokiej jakości bez względu na uroczystość, bądź to wesele czy impreza korporacyjna, to będzie logicznie zwrócić się do fachowca. Mistrz foto i wideo filomowania zawsze ma odpowiedni sprzęt, ponieważ jednym aparatem fotograficznym sprawa w jakimkolwiek wypadku nie będzie zrealizowana. Na przykład filmowanie wesela w zasadzie się odbywa z użyciem odbłyśników, błysku oraz innych źródeł światła, i fotografowi samodzielnie z nimi poradzić sobie jest niemożliwie. Po pierwsze to wszystko zajmuje dużo miejsca, po drugie waży nie jeden kilogram i po trzecie wymaga ustawienia oraz określonej regulacji. Brakuje banalnie rąk i czasu??? W takich sytuacjach Państwo może się zwrócić do mnie, jako asystenta!

Mam również swój sprzęt:

Wykonując całą techniczną i organizatorską pracę jako asystent pozwolę głównemu fotografowi skoncentrować swoje siły oraz uwagę bezpośrednio na fotografowanie od czego klienci tylko wygrają.

Александр Тютюнник - ассистент фотографа, ассистент  видеографа, ассистент видеооператора, второй фотограф, второй видеограф, второй видеоператор, ассистент фотографа Европа, ассистент  видеографа Европа, ассистент видеооператора Европа, второй фотограф Европа, второй видеограф Европа, второй видеоператор Европа, ассистент фотографа Украина, ассистент  видеографа Украина, ассистент видеооператора Украина, второй фотограф Украина, второй видеограф Украина, второй видеоператор Украина, ассистент фотографа Берлин, ассистент фотографа Прага, ассистент фотографа Париж, ассистент фотографа Варшава, ассистент фотографа Львов, второй фотограф Берлин, второй фотограф Прага, второй фотограф Париж, второй фотограф Варшава, второй фотограф Львов.